Haber

Vatan Partisi Sinop İl Teşkilatı topluca istifa etti

Vatan Partisi Sinop 1. Milletvekili adayı Hasan Çorum’un ardından Vatan Partisi Sinop İl Başkanı Serdar Başağaoğlu istifasını açıkladı. Ardından taşra teşkilatından toplu istifa açıklaması yapıldı. Vatan Partisi Sinop İl Başkanı Serdar Başağaoğlu, bu kararı Muharrem İnce’nin istifasının ardından aldığını açıkladı.

Başağaoğlu, “Olaylar sonucunda gördüğüm zaruret üzerine atamakla görevlendirildiğim Sinop İl Başkanlığından istifa ettiğimi bildirmek isterim. Seçim sonuçlarının halkımız ve güzel Sinop’umuz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Millet Partisi Sinop milletvekili adayı Hasan Çorum ise Muharrem İnce’nin istifa ettiğini söyleyerek seçmenini, örgütlerini ve milletvekili adaylarını ortada bıraktığını açıkladı.

Milletvekili adayı ve il başkanının istifasının ardından Ülke Partisi İl Teşkilatı toplu halde istifasını açıkladı. Partiden yapılan açıklamada Muharrem İnce’nin seçime 3 gün kala istifasının parti içinde büyük tahribata yol açtığı kaydedildi. İnce’nin istifasının ardından topluca istifa kararı aldıklarını anlatan örgüt üyeleri, “Bizi arkadan vuran kimseyle aynı çatı altında kalmamak için taşra teşkilatı olarak istifa ettiğimizi kamuoyuna saygıyla sunarız. ve ilçe başkanları helal etmeyerek.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu