Yaşam
Melek Mosso doğalgaz faturasına tepki gösterdi: Gören sarayı ısıtıyorum sanıyor
![](https://palandokenhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/melek-mosso-dogalgaz-faturasina-tepki-gosterdi-goren-sarayi-isitiyorum-saniyor-eUzZlGCG.webp)
Müzisyen Melek Mosso, evine gelen doğalgaz faturasına tepki gösterdi. 6 bin 700 TL’lik faturasını sosyal medya hesabından paylaşan Mosso, “Sanırım sarayı ısıtıyorum” dedi.
Mosso yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
“Kabul edemiyorum, hazmedemiyorum, bıktım. Zamlar faturama şu şekilde yansıyor. Evim büyük evet ama geçen kış kombiyi söktüğümde, 3 küsur kereydi.Sarayı ısıtıyorum galiba.Vatandaş olarak bu faturaları ödemek için yaşamak istemiyorum.Şimdi ‘paran var, ödersin’ diyen troller olacak.
![](https://palandokenhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/melek-mosso-dogalgaz-faturasina-tepki-gosterdi-goren-sarayi-isitiyorum-saniyor-0-fP7IJHLr.jpg)